Pravidelný úklid

Nechat si pravidelně uklízet?

Zatím stále je vžitá představa, že „uklízečka“ je v domácnosti něco nevhodného
a snobského. Paní na úklid však začalo využívat čím dál více rodin a domácností.Nebývá ale úplně jednoduché najít někoho, kdo se bude vašemu úklidu věnovat profesionálně, s odbornou péčí a komu budete moct důvěřovat.

 

Proč úklidovou firmu?

Pravděpodobně jde najít paní na úklid, která to bude mít jen jako brigádu, krátkodobý přivýdělek. Nemáte však žádnou jistotu, kdo to je. Nemáte žádnou jistotu, že bude diskrétní, že vždy včas přijde. V případě nemoci také musíte řešit záskok, nebo se místo své práce a koníčků sami věnovat úklidu. Proto je vhodné si najmout specializovanou firmu.

 

Prověřený člověk, garance a jistota odbornosti

Od roku 1991 se zabýváme pravidelným úklidem domácností pro lidi, kteří si váží svého času. Někteří hodně pracují, někteří jen chtějí trávit více času s rodinou a se svými koníčky. Všichni však očekávají, že pravidelný úklid jejich domácností bude splňovat tato kritéria:

  1. Pravidelnost – dodržení dohodnutých časů a termínů.
  2. Diskrétnost – soukromí rodiny je nade vše.
  3. Zodpovědnost – jako firma vždy prověřujeme naše pracovníky.
  4. Profesionálnost – na úklid používáme vhodné profesionální čistící prostředky
    a nástroje.
  5. Komunikativnost – velmi nasloucháme vašim přáním a potřebám.

 

Kromě obvyklého utření prachu, umytí koupelny a toalety je nejčastější požadavek na čištění a údržbu koberců a čalouněného nábytku jako jsou sedačky a křesla a samozřejmě pravidelné mytí oken.

Čištění sedačky, křesla a mytí oken je také často služba, kterou si lidé objednávají jednorázově, když dojde k nějakému náhodnému znečištění, nebo když je třeba pořádné vyčištění po dlouhodobém užívání.

 

Sekání trávy, živý plot, sníh, spadlé listí

Ano, to všechno pro vás také můžeme vyřešit. Máme na to vhodnou techniku, zvládáme to rychle a vy se můžete věnovat své rodině, koníčkům nebo práci. Podívejte se, o co všechno se můžeme venku postarat.

Vánoční dárek na poslední chvíli

Udělejte radost!

Darujte praktický dárek a místo běhání po obchodech ušetřete čas.